Добре, както и да е. Наздраве за Изворите на Живота и Смъртта, но нека е Живот преди Смъртта. Допивам бирата и после лека нощ. 🙂😉😊😇🙏
Добре, както и да е. Наздраве за Изворите на Живота и Смъртта, но нека е Живот преди Смъртта. Допивам бирата и после лека нощ. 🙂😉😊😇🙏
0 Комментарии 0 Поделились 9 Просмотры