Това се нарича пречупване на Човека от Добрите Сили, но обаче, ако ви пречупят Злите Сили, вие ставате непоносими гадове със Зло в себе си, и повече добро няма да видите никога от хората.
Това се нарича пречупване на Човека от Добрите Сили, но обаче, ако ви пречупят Злите Сили, вие ставате непоносими гадове със Зло в себе си, и повече добро няма да видите никога от хората.
0 Comments 0 Shares 9 Views