И аз така в началото се гневях, защото, когато ме обладаха Ангелите, Ангелите ми нарушиха личното пространство, но после се уморих от гняв и видях, че те не са вредни за мен, и заживяхме в Мир и Хармония. Така и вие беснеещите ще се уморите и ще видите в умората си, че аз съм Пътят и Истината и Живота.
И аз така в началото се гневях, защото, когато ме обладаха Ангелите, Ангелите ми нарушиха личното пространство, но после се уморих от гняв и видях, че те не са вредни за мен, и заживяхме в Мир и Хармония. Така и вие беснеещите ще се уморите и ще видите в умората си, че аз съм Пътят и Истината и Живота.
0 Комментарии 0 Поделились 9 Просмотры