Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа