Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа