Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
0 Комментарии 0 Поделились 14 Просмотры