Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
0 Комментарии 0 Поделились 8 Просмотры