Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа