Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
0 Comments 0 Shares 7 Views