Вие знаете моята карма вече. Крада децата на Богинята Майка от Ада към Рая, и заради това тя ме бута в кочинки, за да ми е гадно, и ако ме превърне в Звяр още по-добре за нея, защото една сила получава допълнително. 🙂😉😊😇🙏
Вие знаете моята карма вече. Крада децата на Богинята Майка от Ада към Рая, и заради това тя ме бута в кочинки, за да ми е гадно, и ако ме превърне в Звяр още по-добре за нея, защото една сила получава допълнително. 🙂😉😊😇🙏
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа