Говоря така, защото не обичам насилието и имам желание да направя Живота на Земята Светлина, а не да страдаме, като улични кучета без Любов. Добре, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.
Говоря така, защото не обичам насилието и имам желание да направя Живота на Земята Светлина, а не да страдаме, като улични кучета без Любов. Добре, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
Спонсорирано