Пожелавам ви повече нормалност да имате за своя разум, а не вечно да сте ранени от някой, заради беззаконията на човека към човека. Образно казано, че ще отрежа главата на насилника, но всъщност това е образно казано, като го лишавам от Благата на Живота и от Небесното Царство и го изоставям на милостта на Бесните Разуми.
Пожелавам ви повече нормалност да имате за своя разум, а не вечно да сте ранени от някой, заради беззаконията на човека към човека. Образно казано, че ще отрежа главата на насилника, но всъщност това е образно казано, като го лишавам от Благата на Живота и от Небесното Царство и го изоставям на милостта на Бесните Разуми.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа