То това е, че аз цял Живот бягам от кочинки, и Дяволчето всеки път ме бута в някоя кочинка, но това не е проблем, защото аз ще изтърпя и ще издържа всичко без никакви последствия за реалността на Живота, но проблемът е кармата, която несъзнателно си причиняваме и после бъдещето ни, като индивиди е хаос от кочинки. Да спрем тези болки и страдания на Хората, за да живеят хората нормално с едно нормално и чисто от кармичност бъдеще. 🙂😉😊😇🙏
То това е, че аз цял Живот бягам от кочинки, и Дяволчето всеки път ме бута в някоя кочинка, но това не е проблем, защото аз ще изтърпя и ще издържа всичко без никакви последствия за реалността на Живота, но проблемът е кармата, която несъзнателно си причиняваме и после бъдещето ни, като индивиди е хаос от кочинки. Да спрем тези болки и страдания на Хората, за да живеят хората нормално с едно нормално и чисто от кармичност бъдеще. 🙂😉😊😇🙏
0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры