Би било добре хората да са добри, за да се понася Живота, а не всеки човек да бяга от всеки човек, защото всичко е изтървано и лошо. Нека си поддържаме Светът хубав, а не да се раждаме, за да страдаме от себеподобните.
Би било добре хората да са добри, за да се понася Живота, а не всеки човек да бяга от всеки човек, защото всичко е изтървано и лошо. Нека си поддържаме Светът хубав, а не да се раждаме, за да страдаме от себеподобните.