То това чувство и жажда за нормалност към своя Разум ще ни спаси към пригодност за Небесното Царство, а не просто несъзнателно да поемаме низостта на Хората в Живота. Стига вече окаяни хора от неправилности за себе си, ами просто нормални и адекватни хора за Живота.
То това чувство и жажда за нормалност към своя Разум ще ни спаси към пригодност за Небесното Царство, а не просто несъзнателно да поемаме низостта на Хората в Живота. Стига вече окаяни хора от неправилности за себе си, ами просто нормални и адекватни хора за Живота.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры