Това не е егоизъм и самочувствие, като искам да опазя себе си и Живота си чисти и правилни, а е проява на добронамереност към Живота и проява на Разум и Мъдрост към Живота, за да бъде правилен Животът, както си трябва да бъде по начално Сътворение.
Това не е егоизъм и самочувствие, като искам да опазя себе си и Живота си чисти и правилни, а е проява на добронамереност към Живота и проява на Разум и Мъдрост към Живота, за да бъде правилен Животът, както си трябва да бъде по начално Сътворение.
0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры