Уважавайте Живота си и Съзнанието си и не ги пращайте по дяволите, заради непукистичните хора към вас, и бъдете съзнателни за вредното(злото) в Живота за вашата глава и сърце. Вие, като осъзнаете, че лошото не си заслужава, сами ще искате да се спасите от безаконното облъчване на всякакви изтървани хора към вас. Който е вреден за разума на Човека, престъпник е за Човечеството, и за това си има институции, които да предотвратяват деградацията на Човека и Човечеството, като затвор и психиатрия.
Уважавайте Живота си и Съзнанието си и не ги пращайте по дяволите, заради непукистичните хора към вас, и бъдете съзнателни за вредното(злото) в Живота за вашата глава и сърце. Вие, като осъзнаете, че лошото не си заслужава, сами ще искате да се спасите от безаконното облъчване на всякакви изтървани хора към вас. Който е вреден за разума на Човека, престъпник е за Човечеството, и за това си има институции, които да предотвратяват деградацията на Човека и Човечеството, като затвор и психиатрия.
0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры