Жените обичат благородните хора, нищо, че понякога хората се разболяват от Стокхолмски Синдром и заобичват Звяра до тях, ама това е престъпление, така да взимаш насила Обич чрез болести за ближния, а благородството не е престъпление, защото Обичта е доброволна без болести за ближния.
Жените обичат благородните хора, нищо, че понякога хората се разболяват от Стокхолмски Синдром и заобичват Звяра до тях, ама това е престъпление, така да взимаш насила Обич чрез болести за ближния, а благородството не е престъпление, защото Обичта е доброволна без болести за ближния.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа