Аз не планирам повечето неща в Живота, а ги правя, когато почувствам нужда да ги правя. Не бях планирал обновяване и бекъп на виртуалната машина, но почувствах, че трябва да му направя една поддръжка и я направих. Движа Живота си според чувствата и усещанията за нужда в момента, а не да планирам след 1 седмица да правя нещо. Аз сам си правя интересен Живота, и аз живея по-добре от вас, нищо, че е труден Живота, заради хората, но с моя житейски пример дадох откровенията, които да дадат мир и покой на Хората чрез лекарствата за болните работи на съвремието. 🙂😉😊😇🙏
Аз не планирам повечето неща в Живота, а ги правя, когато почувствам нужда да ги правя. Не бях планирал обновяване и бекъп на виртуалната машина, но почувствах, че трябва да му направя една поддръжка и я направих. Движа Живота си според чувствата и усещанията за нужда в момента, а не да планирам след 1 седмица да правя нещо. Аз сам си правя интересен Живота, и аз живея по-добре от вас, нищо, че е труден Живота, заради хората, но с моя житейски пример дадох откровенията, които да дадат мир и покой на Хората чрез лекарствата за болните работи на съвремието. 🙂😉😊😇🙏
0 Comments 0 Shares 7 Views