Опасно е, заради несъзнателност на Живота, и аз не искам да се почупвам, заради глупости човешки, а предпочитам да Живея истински със Съзнателност, и така се случват хубавите неща.
Опасно е, заради несъзнателност на Живота, и аз не искам да се почупвам, заради глупости човешки, а предпочитам да Живея истински със Съзнателност, и така се случват хубавите неща.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа