Така е, Животът е малко тежък понякога, и ако ние не изберем съзнателно Светлината и Добротата Божия, то Злото ще избере нас, заради нашата несъзнателност.
Така е, Животът е малко тежък понякога, и ако ние не изберем съзнателно Светлината и Добротата Божия, то Злото ще избере нас, заради нашата несъзнателност.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа