Светия Дух ще ми праща Демони, като дете, за да ме убият. Всички трудни и нечовешки изпитания ги минах успешно, но беше много трудно в детство и в зряла възраст, и се питам заслужаваше ли си, като Светия Дух и нейните Дяволи са вечно недоволни, защото Адът е хаос от безмирие, и на дяволите ще им дам мир, като ги унищожа.
Светия Дух ще ми праща Демони, като дете, за да ме убият. Всички трудни и нечовешки изпитания ги минах успешно, но беше много трудно в детство и в зряла възраст, и се питам заслужаваше ли си, като Светия Дух и нейните Дяволи са вечно недоволни, защото Адът е хаос от безмирие, и на дяволите ще им дам мир, като ги унищожа.
0 Комментарии 0 Поделились 8 Просмотры