Имаше случай, където едни мафиоти разстреляха други мафиоти в кафенето по сред бял ден, ама това бяха времената на мутренските години на Мафиотите в прехода от Социализъм към Демокрация. Избиват се хората, защото нямат рамката на Живота. Пари та пари, та пусти пари, и всичко е Смърт, заради пари. Вразумете се, защото и да станете клошари, пак ще живеете, но страхът е голям, и заради това се получават истериите към престъпления и убийства.
Имаше случай, където едни мафиоти разстреляха други мафиоти в кафенето по сред бял ден, ама това бяха времената на мутренските години на Мафиотите в прехода от Социализъм към Демокрация. Избиват се хората, защото нямат рамката на Живота. Пари та пари, та пусти пари, и всичко е Смърт, заради пари. Вразумете се, защото и да станете клошари, пак ще живеете, но страхът е голям, и заради това се получават истериите към престъпления и убийства.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры