Това тимаджиите са глупаци. Голямата Борба за ресурс. Ти луд ли си. Живей си Живота според Божието, и от малкото ще направиш голямото, щом са ти взели голямото. По-ведро и по-свежо, защото Светът не се е свършил, заради клошарите които се появяват, ама те не са клошари, а винаги имат, ама се сърдят, като малко им се вземе и останат с по-малко. Абе човешка немощ, защото аз, като клошар с дом пак съм добре, а те се сърдят, като малко им се вземе, а пък те имат много, обаче са разлигавени в многото и са готови да се убиват, защото нямат рамката на Живота.
Това тимаджиите са глупаци. Голямата Борба за ресурс. Ти луд ли си. Живей си Живота според Божието, и от малкото ще направиш голямото, щом са ти взели голямото. По-ведро и по-свежо, защото Светът не се е свършил, заради клошарите които се появяват, ама те не са клошари, а винаги имат, ама се сърдят, като малко им се вземе и останат с по-малко. Абе човешка немощ, защото аз, като клошар с дом пак съм добре, а те се сърдят, като малко им се вземе, а пък те имат много, обаче са разлигавени в многото и са готови да се убиват, защото нямат рамката на Живота.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры