Всички птички са в Рая, защото те не мислят Зло, но само когато различните видове са в близост, като им идва на акъл да се бият помежду си. Ами Животни са, като Хората и тинейджърите, какво да правиш. Гледах по новините някакви млади мъже са се трепали с ножове и пистолети в град Варна, като и двамата са в болница. Това е ненужно, но немощ човешка.
Всички птички са в Рая, защото те не мислят Зло, но само когато различните видове са в близост, като им идва на акъл да се бият помежду си. Ами Животни са, като Хората и тинейджърите, какво да правиш. Гледах по новините някакви млади мъже са се трепали с ножове и пистолети в град Варна, като и двамата са в болница. Това е ненужно, но немощ човешка.