Лоши са, гадни са, невежи са хората, защото са немощни само по земното без духовното. Не могат, като Светците и това си е. Човешката Раса е калпава, ама се борим за нея, защото генът на Светия Дух е направил хората да ходят по-често при нея в Ада, отколкото при Бога в Рая. 🙂😉😊😇🙏
Лоши са, гадни са, невежи са хората, защото са немощни само по земното без духовното. Не могат, като Светците и това си е. Човешката Раса е калпава, ама се борим за нея, защото генът на Светия Дух е направил хората да ходят по-често при нея в Ада, отколкото при Бога в Рая. 🙂😉😊😇🙏
0 Comments 0 Shares 9 Views