То това е, че мама и брата правят престъпления срещу мене, заради несъзнателен Живот и Невежество към Живота и неосветен ум към правилно живеене. Божият Съд ще им разкрие тяхната несъзнателна престъпност и те от съвест и гузност ще се самоизядат, и всичко е, защото сме обърнали гръб на Бога.
То това е, че мама и брата правят престъпления срещу мене, заради несъзнателен Живот и Невежество към Живота и неосветен ум към правилно живеене. Божият Съд ще им разкрие тяхната несъзнателна престъпност и те от съвест и гузност ще се самоизядат, и всичко е, защото сме обърнали гръб на Бога.
0 Comments 0 Shares 7 Views