Не всяко чувство е Живот и не всяко Слово е към Живот. Кротувайте си и си жалете Съзнанието към Мир и Покой, и практикувайте Обич, и стига вече с тези безумия на лошотия. То не е красиво да си нервоза, защото Зверовете не правят прав и чист Живот, ами обратното, защото немощ от невнимание в Училището на Живота. Просто аз се спасих, като имам идеалната визия за Живота, и по съвест знам, че моята човешка воля не бива да е пред Божията Воля, и така аз правя Живота Жив, ама не всеки го може, защото бъдете Човеци, а не Безумци.
Не всяко чувство е Живот и не всяко Слово е към Живот. Кротувайте си и си жалете Съзнанието към Мир и Покой, и практикувайте Обич, и стига вече с тези безумия на лошотия. То не е красиво да си нервоза, защото Зверовете не правят прав и чист Живот, ами обратното, защото немощ от невнимание в Училището на Живота. Просто аз се спасих, като имам идеалната визия за Живота, и по съвест знам, че моята човешка воля не бива да е пред Божията Воля, и така аз правя Живота Жив, ама не всеки го може, защото бъдете Човеци, а не Безумци.