То така става с хората, като не се третират правилно себе си. Омърсяват и удавят Съзнанието си в Емоционалност и после защото има зверове в човешка кожа сред нас, и всичко е от неправилности на живеенето, заради невежество и немощ на човека. Не харесвам хората зверове, защото имат много уродливо слово, и това направо ме убива. Така са немощните хора, залитат и стават грозници, и после, като се преродят няма да имат това хубаво лице, което са имали в минал Живот, заради унищоженото съзнание от уродливата емоционалност. Правилното е емоционалността да е до Съзнанието, а не вътре в Съзнанието, защото едното е емоционална интелигентност, а другото е зверство.
То така става с хората, като не се третират правилно себе си. Омърсяват и удавят Съзнанието си в Емоционалност и после защото има зверове в човешка кожа сред нас, и всичко е от неправилности на живеенето, заради невежество и немощ на човека. Не харесвам хората зверове, защото имат много уродливо слово, и това направо ме убива. Така са немощните хора, залитат и стават грозници, и после, като се преродят няма да имат това хубаво лице, което са имали в минал Живот, заради унищоженото съзнание от уродливата емоционалност. Правилното е емоционалността да е до Съзнанието, а не вътре в Съзнанието, защото едното е емоционална интелигентност, а другото е зверство.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа