Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
Спонсорирано