Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
0 Коментари 0 Споделяния 9 Прегледа