Светия Дух се държи лошо с мене и след години осъзнах и потвърдих войната между нас. Абе беги мани това безумство и самоубийство да водиш война с Бога.
Светия Дух се държи лошо с мене и след години осъзнах и потвърдих войната между нас. Абе беги мани това безумство и самоубийство да водиш война с Бога.