Аз съм балък от много време, сигурно откакто съм се родил. Абе не знам, защо съм балък, но е уникално, че съм балък. 🙂😉😊😇🙏
Аз съм балък от много време, сигурно откакто съм се родил. Абе не знам, защо съм балък, но е уникално, че съм балък. 🙂😉😊😇🙏