Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
0 Comments 0 Shares 19 Views