Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
0 Коментари 0 Споделяния 20 Прегледа