Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
0 Комментарии 0 Поделились 21 Просмотры