Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
0 Коментари 0 Споделяния 29 Прегледа