Раних си ръката днес на работа, докато сякохме дърва и сега ме боли малко. Ударих ръката с количката за носене на дърва в рамката на портата. Поду се, и има не знам, дали не съм си счупил нещо, ама понася се болката, и вероятно не е счупено нищо. Човек, като го боли постоянно и свиква. Ама иначе съм много щастлив вътрешно със себе си, защото съм способен и адекватен и това е удовлетворяващо, и външно понякога е немилост и студ за разума, като това е страшното, ама няма ядове, защото издържам някак си с моята глупава глава.
Раних си ръката днес на работа, докато сякохме дърва и сега ме боли малко. Ударих ръката с количката за носене на дърва в рамката на портата. Поду се, и има не знам, дали не съм си счупил нещо, ама понася се болката, и вероятно не е счупено нищо. Човек, като го боли постоянно и свиква. Ама иначе съм много щастлив вътрешно със себе си, защото съм способен и адекватен и това е удовлетворяващо, и външно понякога е немилост и студ за разума, като това е страшното, ама няма ядове, защото издържам някак си с моята глупава глава.