Някои хора са страдалци, защото не знаят как да живея, за да им е интересно в моментите на своя Живот. Пуфкат в моментите си на своя Живот, защото се влачат и бутат насила от страхове и бесове за следващият момент в бъдещето на техния Живот.
Някои хора са страдалци, защото не знаят как да живея, за да им е интересно в моментите на своя Живот. Пуфкат в моментите си на своя Живот, защото се влачат и бутат насила от страхове и бесове за следващият момент в бъдещето на техния Живот.