Аз съм творял и градял Живота си със желание и лекота, когато градя в момента от идващото неизвестно, а не с вечни планове за следващия час и по следващия час. Добре, нека си живеем Живота и нека да има Светлина и Топлина в нас и в нашия Живот.
Аз съм творял и градял Живота си със желание и лекота, когато градя в момента от идващото неизвестно, а не с вечни планове за следващия час и по следващия час. Добре, нека си живеем Живота и нека да има Светлина и Топлина в нас и в нашия Живот.
0 Comments 0 Shares 20 Views