Може да съм тъп, ама поне забавлявам хората с тежестите на Живота и Смъртта. Ами да, практическият Живот е лудница, заради Смъртта, и Смъртта е лудница, и така, какво да правиш.
Може да съм тъп, ама поне забавлявам хората с тежестите на Живота и Смъртта. Ами да, практическият Живот е лудница, заради Смъртта, и Смъртта е лудница, и така, какво да правиш.
0 Comments 0 Shares 25 Views