То едните са болка и са неграмотни за Живота, а другите не са болка и са грамотни за Живота. Това са Тъмните и Светлите Сили в Астрала. Познаваме се със всички и сме си приятелчета, и аз лекувам Злото, като не съм лош, а от Хората бягайте, защото времето е ценно, че да го пропиляваме с хора болки. 🙂😊😇🙏
То едните са болка и са неграмотни за Живота, а другите не са болка и са грамотни за Живота. Това са Тъмните и Светлите Сили в Астрала. Познаваме се със всички и сме си приятелчета, и аз лекувам Злото, като не съм лош, а от Хората бягайте, защото времето е ценно, че да го пропиляваме с хора болки. 🙂😊😇🙏
0 Коментари 0 Споделяния 20 Прегледа