Добре е да си седнеш на стола и да се напиеш с бира и да се оттеглиш от другите хора. Не се занимавайте с духовните убеждения на другите хора, защото това ще ви разболее.
Добре е да си седнеш на стола и да се напиеш с бира и да се оттеглиш от другите хора. Не се занимавайте с духовните убеждения на другите хора, защото това ще ви разболее.
0 Коментари 0 Споделяния 20 Прегледа