Събудих се в 3 часа през нощта и не можах да заспя. А сега ще пия кафе и ви оставям на мира, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.
Събудих се в 3 часа през нощта и не можах да заспя. А сега ще пия кафе и ви оставям на мира, а пък, ако се сетя нещо ще споделя.