Животът е страдание за Достоен или Недостоен. Животът е изпитание на Сърцето, и мъки има, защото няма как да няма мъки. 🙂✌️☀️🌙
Животът е страдание за Достоен или Недостоен. Животът е изпитание на Сърцето, и мъки има, защото няма как да няма мъки. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 131 Views