Сега пак ще пийна малко бира и утре ще бачкам на лозето, защото има довършителни работи, и после ще пийна малко винце и нека се обичаме вече завинаги, и никога повече да не страдаме помежду си.
Сега пак ще пийна малко бира и утре ще бачкам на лозето, защото има довършителни работи, и после ще пийна малко винце и нека се обичаме вече завинаги, и никога повече да не страдаме помежду си.