По принцип тези хора, които се чупят лесно в Живота към гняв и бесове, и които по принцип са си пияни в Живота не обичат да пият Алкохол. Не знам защо така се получава. Оставям ви да си почивате, и аз ще си почивам, че алкохолът ме умори. 🙂✌️☀️🌙
По принцип тези хора, които се чупят лесно в Живота към гняв и бесове, и които по принцип са си пияни в Живота не обичат да пият Алкохол. Не знам защо така се получава. Оставям ви да си почивате, и аз ще си почивам, че алкохолът ме умори. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 70 Views