Пих бира и заспах, и сега се събуждам и ходих до аптеката за някакви лекарства на мама, и сега ще си пийна винце, защото чичо ми е дал през мама. 🙂✌️☀️🌙
Пих бира и заспах, и сега се събуждам и ходих до аптеката за някакви лекарства на мама, и сега ще си пийна винце, защото чичо ми е дал през мама. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 79 Просмотры