Почивайте си вече, и оставете каквото има на мене, и ще го свърша и готово. Споко, аз не съм чак толкова зле, като човек и личност и мъж и съпруг, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
Почивайте си вече, и оставете каквото има на мене, и ще го свърша и готово. Споко, аз не съм чак толкова зле, като човек и личност и мъж и съпруг, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 111 Прегледа
Спонсорирано