Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
Спонсорирано